• Iniesta Corazón 2015 MUSUJĄCE 0,75 l

  48,00 

  Bodega Iniesta wypuściła na rynek nową linię Win Musujących pod marką „Corazon Spumante”. Wina te odzwierciedlają najwybitniejszą pracę rodziny Iniesta i Luján. Praca ta oparła się na nowoczesnych rozwiązaniach i badaniach jednakże w poszanowaniu tradycji enologicznych. Liczyła się innowacyjność oraz utrzymanie wysokiej jakości winogron trafiających do naszej winiarni.
  Corazón Spumante White ma swój własny charakter. Jest w stanie usatysfakcjonować podniebienia najbardziej wymagających miłośników wina. W wybitny sposób oddaje cechy naszego terroir. Ten nowy produkt ma dwie znakomite linie: Białe i Rosé.
  Corazón Musujące Białe powstało z odmian takich jak Macabeo i pełna elegancji Chardonnay.
  Bodega Iniesta rozwinęło nową linię Win Musujących wytwarzanych metodą Charmat. Dwustopniowa fermentacja pozwala uzyskać wino musujące o bardzo wysokiej jakości.
  W lampce Corazon Spumante Blanco długo utrzymuje piankę, jest to efektem powolnej maceracji. Podkreślamy jego złożoność, od różowego grejpfruta, po białe kwiaty – to efekt winogron Macabeo. Posmak to tropikalne owoce, zasługa Chardonnay.

  Czytaj dalej