preloader

O nas

“… ktokolwiek otrzymuje nasze wino, jest także cząstką świata, w którym ono powstało i ludzi, którzy je wyprodukowali”

Tradycja picia wina w Polsce jest zdecydowanie krótsza niż w słonecznej Italii, ale My Polacy zasmakowaliśmy w winach włoskich. Nie tylko pijemy dobre wina, ale również potrafimy odróżniać poszczególne szczepy winogron oraz smaki win, które z nich powstają.

Firma Directo oferuje wyjątkowe wina oraz oryginalne akcesoria z pięciu winnic znajdujących się w północnych Włoszech oraz z winnicy w Hiszpanii.

  • Azienda Moletto z miejscowości Motta Di Livenza Region Treviso
  • Tenuta Beltrame z miejscowości Udine Region Friuli
  • Tenuta Ronc Di Bianca Udine Region Friuli
  • Tenuta Stella Vini Autoctoni del Collio z miejscowości Dolegna del Collio
  • Azienda Agricola Moschioni z miejscowości Cividale del Friuli
  • Bodega Iniesta Fuentealbilla ( Albacete ).
  • Famiglia Bennati vini della Valtramigna.
  • Schola Sarmenti Le famiglie Marra e Calabrese.

Dlaczego zajmujemy się importem win? Nasi Klienci zasługują na najlepsze wina z winnic Moletto, Beltrame, Ronc Di Bianca, Tenuta Stella , Moschioni i Bodega Iniesta.

Pasja ludzi, którzy stworzyli doskonałe wino zainspirowała nas do podjęcia działań w celu uzyskania wszelkich niezbędnych pozwoleń do importu oraz sprzedaży win w gąszczu naszych przepisów.

Wiele firm oferuje ogromny asortyment win dostępnych praktycznie na wyciągnięcie ręki w sklepach, marketach oraz stacjach benzynowych. Niestety pomimo tak wielkiej oferty nie znaleźliśmy win, które by nas zachwyciły.

Nasi znajomi, zawsze kiedy podróżowaliśmy do Włoch i Hiszpanii, prosili nas o kilka butelek doskonałych win z winnic Moletto, Beltrame, Ronc Di Bianca, Tenuta Stella, Moschioni i Bodega Iniesta. Te kilka butelek to zawsze było za mało! To był nasz pomysł na import i sprzedaż doskonałych win. Zaoferowaliśmy bardzo wąski asortyment win najwyższej jakości, również beczkowanych (Selecti i Riserva) jedynie z sześciu rodzinnych winnic.

Nasze motto “dobrego wina nie można zrobić dużo…” oddaje najwyższą jakość naszych win do których degustowania Państwa zapraszamy.

Posiadamy na magazynie w Ostrowie Wlkp. cały asortyment dostępny w portalu zamówieniowym DELICATI.PL

Zapewniamy najlepszy SERWIS i raz kupione wino, jeśli zapadnie w Państwa pamięci, będzie dostępne jutro, za tydzień oraz za rok.

Tradycyjne Na zdrowie!

Wioletta Wieczorkiewicz