preloader

“… ktokolwiek otrzymuje nasze wino, jest także cząstką świata, w którym ono powstało i ludzi, którzy je wyprodukowali”

Tradycja picia wina w Polsce jest zdecydowanie krótsza niż w słonecznej Italii, ale My Polacy zasmakowaliśmy w winach włoskich. Nie tylko pijemy dobre wina, ale również potrafimy odróżniać poszczególne szczepy winogron oraz smaki win, które z nich powstają.

Firma Directo oferuje wyjątkowe wina oraz oryginalne akcesoria z pięciu winnic znajdujących się w północnych Włoszech oraz z winnicy w Hiszpanii.

  • Azienda Moletto z miejscowości Motta Di Livenza Region Treviso
  • Tenuta Beltrame z miejscowości Udine Region Friuli
  • Tenuta Ronc Di Bianca Udine Region Friuli
  • Tenuta Stella Vini Autoctoni del Collio z miejscowości Dolegna del Collio
  • Azienda Agricola Moschioni z miejscowości Cividale del Friuli
  • Bodega Iniesta Fuentealbilla ( Albacete ).
  • Famiglia Bennati vini della Valtramigna.
  • Schola Sarmenti Le famiglie Marra e Calabrese.

Dlaczego zajmujemy się importem win? Nasi Klienci zasługują na najlepsze wina z winnic Moletto, Beltrame, Ronc Di Bianca, Tenuta Stella , Moschioni i Bodega Iniesta.

Pasja ludzi, którzy stworzyli doskonałe wino zainspirowała nas do podjęcia działań w celu uzyskania wszelkich niezbędnych pozwoleń do importu oraz sprzedaży win w gąszczu naszych przepisów.

Wiele firm oferuje ogromny asortyment win dostępnych praktycznie na wyciągnięcie ręki w sklepach, marketach oraz stacjach benzynowych. Niestety pomimo tak wielkiej oferty nie znaleźliśmy win, które by nas zachwyciły.

Nasi znajomi, zawsze kiedy podróżowaliśmy do Włoch i Hiszpanii, prosili nas o kilka butelek doskonałych win z winnic Moletto, Beltrame, Ronc Di Bianca, Tenuta Stella, Moschioni i Bodega Iniesta. Te kilka butelek to zawsze było za mało! To był nasz pomysł na import i sprzedaż doskonałych win. Zaoferowaliśmy bardzo wąski asortyment win najwyższej jakości, również beczkowanych (Selecti i Riserva) jedynie z sześciu rodzinnych winnic.

Nasze motto “dobrego wina nie można zrobić dużo…” oddaje najwyższą jakość naszych win do których degustowania Państwa zapraszamy.

Posiadamy na magazynie w Ostrowie Wlkp. cały asortyment dostępny w portalu zamówieniowym DELICATI.PL

Zapewniamy najlepszy SERWIS i raz kupione wino, jeśli zapadnie w Państwa pamięci, będzie dostępne jutro, za tydzień oraz za rok.

Tradycyjne Na zdrowie!

Wioletta Wieczorkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.